دانشجویان دانشگاه NUST برای امسال هم HEC- Microsoft Imagine Cup 2019 را به نام خود کردند

Microsoft Imagine Cup winners

تیم “EKKO-Wave Therapeutic Device” از دانشگاه ملی علوم و فناوری (NUST)، اسلام آباد، جام Microsoft Imagine Cup 2019 را که توسط کمیته آموزش عالی (HEC) و مایکروسافت پاکستان برگزار شده بود، از آن خود کرد.

تیم برنده در حال حاضر به آمستردام برای فینال منطقه ای جهانی سفر می کند. فینال جهانی در سیاتل برگزار خواهد شد. از 48 تیم فینالیست، تیم NUST در این مسابقات جام Microsoft Imagine Cup 2019 را برای EKKO-A Wave به عنوان محصولی ...

More

اگر فریلنسر هستید و دنبال ادامه تحصیل همراه با فریلنسینگ هستید بدانید پاکستان چهارمین کشور محبوب فریلنسینگ در جهان است

کشور محبوب فریلنسینگ در دنیا

پاکستان یکی از پنج کشور محبوب فریلنسینگ دنیا است که درآمد قابل توجهی به مبلغ 0.5 میلیارد دلار به طور کامل از این نوع کار به دست می آورد.

فریلنسر به کسی گفته می‌شود که برای خود و بصورت پروژه ‌ای کار می ‌کند. فریلنسر فردی است که یک حرفه و تخصص مثل عکاسی، نویسندگی، طراحی سایت، برنامه نویسی، گرافیک، ترجمه و … دارد و به صورت پروژه ای و آزاد برای دیگران کار می ‌کند.

در فهر...

More

راه اندازی کریدور دانش ایالات متحده و پاکستان و ارائه 10000 بورسیه تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان پاکستانی

دانشجویان پاکستانی

ایالات متحده و پاکستان گروه کاری آموزشی، علمی و فناوری (ESTWG) را در ژوئن 2015، در گفتگوهای استراتژیک دو جانبه جهت ارائه بورسیه تحصیلی و پروژه های علمی مشترک ایجاد کردند.

در طی دیدار رسمی نخست وزیر پاکستان برای با رئیس جمهور و دیگر مقامات ایالات متحده آمریکا در 22 اکتبر 2015، دو رهبر پیشنهاد ایجاد کریدور دانش ایالات متحده و پاکستان را مورد بحث قرار دادند و دولت های خود را به منظور همکاری در این چارچوب و ارائه بورسیه تح...

More

ارتباط دانشجویان ایرانی و پاکستانی بهترین روش افزایش روابط دو کشور است

دانشجویان ایرانی در پاکستان

زینب شکاری نخبه رشته زبان اردوی دانشگاه تهران است که با تلاش و کوشش خود توانسته تسلط خوبی به زبان اردو پیدا کند و اینک انگیزه‌های فراوانی برای ارتباط بهتر با پاکستانی‌ها دارد.

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم پس از آغاز رشته تخصصی زبان اردو در دانشگاه تهران ده‌ها علاقمند به تحصیل در این رشته توانستند در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس ...

More

یک معلم پاکستانی در لیست معلمان هدفمند 2019 جهانی قرار گرفت

معلم پاکستانی

تلاش های معلم پاکستانی سبب قرارگیری نام وی در لیست نهایی جوایز معلم هدفمند 2019، توسط انتشارات دانشگاه کمبریج گردید.

معلم پاکستانی احمد سایا، که در مدرسه Cordoba در سطح A در کراچی آموزش می دهد، به عنوان یکی از شش فینالیست از صفحه رای گیری دانشگاه کمبریج انتخاب شده است.

با توجه به جزئیات ارائه شده توسط وب سایت انتشارات دانشگاه کمبریج، دانش آموزان از سراسر جهان از اکتب...

More